Opinie

Jeśli język francuski-to tylko z Invezią. Lekcje z Ewą są aktywne- i coś dla ciała i coś dla ducha. To niezwykłe połączenie języka z miejscem, w którym się przebywa. Można naprawdę zacząć używać języka w danym czasie i miejscu, dostosowując się do sytuacji. Zajęcia języka francuskiego rzeczywiście pobudzają mnie do pracy, motywują. Kreatywność lektora sprzyja także mojej. Czerpię ogromną przyjemność z nauki, poznawania nowych słów, zwrotów i widzę, że naprawdę się rozwijam. Czas zajęć mija bardzo szybko. Po tych lekcjach wierzę, że w przyszłości będę mogła swobodnie rozmawiać w tym języku. To wspaniałe uczucie!

Małgorzata

Białystok

Jestem niezwykle zadowolona ze współpracy ze szkołą językową INVENZIA. Rozpoczęcie kursu z języka włoskiego było strzałem w 10! Zajęcia online są zawsze skrupulatnie przygotowane, przemyślane z wieloma pomocami w postaci piosenek, spotkań z zaproszonymi gośćmi czy projektami, które opracowujemy i prezentujemy na zajęciach. Pasję do języków czuć tu na każdym kroku i to taką pasję przez duże P :). Lektorzy w świetny sposób przemycają naukę języka także poza zajęciami i bardzo aktywnie i z wyjątkową lekkością prowadzą media społecznościowe, gdzie znajdziemy dodatkową porcję wiedzy, konkursy czy ciekawostki. Ja jestem oczarowana, to szkoła językowa inna niż wszystkie, z którymi miałam styczność. Polecam w 100%.

Anna

Gdańsk

Jeśli ktoś chce się nauczyć języka włoskiego, polecam Ewę i szkołę Invenzia. Takiej nauczycielki dotychczas nie spotkałam.. Zachęca do mówienia, słucha uważnie (notuje czasem błędy i potem przesyła odpowiednie ćwiczenia), wybiera bardzo różnorodne tematy do rozmowy, czasem pokazuje jakiś filmik i prosi o opowiedzenie o tym, co zobaczyłam i usłyszałam, czasem wcześniej daje jakiś tekst do przeczytania i potem o nim rozmawiamy. Lekcja mija błyskawicznie. A wszystko to w miłej atmosferze, bez stresu i w pięknym otoczeniu (najczęściej jest to spacer po lesie, bo to lubię).

Grażyna

Białystok

Invenzię poleciłabym każdemu, kto chce uczyć się języka w kreatywny i nieszablonowy sposób. Tworzą ją osoby pełne pasji i ich zapał szybko się udziela! Spotkałam się tu z niezwykle przyjazną atmosferą, która sprawiła, że zamiast bać się popełniać błędy językowe, traktuję je jako sprzymierzeńców, dzięki którym można nauczyć się jeszcze więcej i szybko przełamałam barierę mówienia po francusku. Poza tym mogę się tu uczyć rzeczy, które na danym etapie są mi najbardziej potrzebne i nie muszę podążać za sztywnym programem. Karolina, z którą mam lekcje, na bieżąco wyłapuje ważne zagadnienia do omówienia na przyszłych lekcjach, a oprócz tego zawsze jest miejsce na wyjaśnienie wątpliwości przy bieżących tematach. Poza dużą dawką wiedzy jest też śmiech, dobre francuskie piosenki i poznawanie takich ciekawostek, jak nazwy wszystkich przepysznych wypieków, które po tych lekcjach będę mogła już swobodnie zamówić we francuskiej cukierni Cieszę się, że moją przygodę z językiem francuskim mogę kontynuować właśnie w tym miejscu!

Natalia

Warszawa

Pin It on Pinterest