O nas

Nasza misja w nauczaniu:

  • Tłumaczenia
  • Szkoła Językowa

Nasz zespół

Ewa

Ewa

Założycielka szkoły, metodyk i lektor oraz tłumacz przysięgły języka francuskiego i włoskiego.

Z radością dzielę się swoją pasją z innymi miłośnikami smaczków językowych i kulturowych.

Zapraszam zwłaszcza na lekcje w konwencji biegowo-spacerowej.

Karolina

Karolina

Absolwentka filologii romańskiej, z sercem podzielonym na terytorium włoskie i francuskie. Kocha włoskie jedzenie i marzy o tym, żeby nauczyć się gotować. Ze słoneczną Italią łączy ją styl prowadzenia samochodu, który stanowi świetną okazję do śpiewania na cały głos włoskich piosenek bez uszczerbku na zdrowiu potencjalnych słuchaczy.

Po godzinach podróżuje tam, gdzie jej jeszcze nie było i chętnie dzieli się swoją pasją do języków.

Ola

Ola

We Włoszech i włoskim zakochana od niedawna, fanka Werony i makaronów (których kiedyś nie lubiła, a teraz nie wie jak to możliwe!); perfekcjonistka, która zarywa nocki dla Romanistyki i Italianistyki na UW, ale w tym wszystkim znajduje czas na bycie nauczycielką.

Na co dzień uśmiechnięta i z pozytywnym podejściem do siebie i życia.

Piotrek

Piotrek

Pasjonat języków romańskich, student filologii francuskiej i portugalskiej na UJ na poziomie magisterskim.

Niemniej jednak znam też język hiszpański, włoski i angielski. Nauka każdego kolejnego języka jest dla mnie niesamowitą przygodą, ponieważ jest to proces, w którym poznajemy kulturę czy też mentalność innego narodu.

Warto również podkreślić, iż w trakcie tego procesu poznajemy samych siebie!

Diana

Diana

Z Włoskim ma kontakt już od czasów gimnazjalnych, przełomem był wyjazd na Erasmusa, który zmotywował do większej nauki. Studentka psychologi, na co dzień pracująca w Szwajcarskiej firmie, pomagając Włoszkom odnaleźć się w świecie zakupów online.

Prywatnie miłośniczka podróży małych i dużych.

Anna

Anna

Absolwentka studiów z języków słowiańskich, w tym język polski. Z piękna włoskiej kultury wywodzą się moje pasje: sztuka, muzyka i góry (zwłaszcza Dolomity!). Po roku Erasmusa w Krakowie byłam zafascynowana językiem i kulturą polską.

Będąc za granicą odkrywałam, że piękno jest wszędzie – wystarczy go szukać, a gdy już je znajdziemy, chcemy się nim dzielić z innymi!

Sebastian

Sebastian

Absolwent filologii włoskiej, pasjonat geografii i aktywnego spędzania czasu. We Włoszech zauroczył mnie prosty styl życia i włoska gramatyka.

Planowałem kiedyś zwiedzić cały świat, lecz gdy raz trafiłem do Italii, ta zaczęła przyciągać mnie jak magnes i gdy tylko wyczuwa u mnie jakieś dni wolne lub promocję na tanie loty, sprawia, żebym to ją znów wybrał (czasem musi konkurować jedynie z innym rajem na literę „i” – Islandią).

Moją filozofią jest pozytywne nastawienie do świata i korzystanie z tego, co daje nam życie.

Pin It on Pinterest